Apartmani Mihajlovic

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Apartmani Mihajlovic Herceg Novi bevindt zich binnen 2 km van fort Spanjola en biedt draadloos internet.

    Het appartement is gelegen op rijafstand van 10 minuten vanaf de klokkentoren van Herceg Novi. Maak een rustige wandeling van 25 minuten naar het hart van het stadscentrum van Herceg Novi. Dit appartement is op afstand van 3 km van Fort Kanli Kula genesteld.

    Apartmani Mihajlovic heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort.

    Tivat luchthaven ligt op 47 minuten rijden, en Bajkovina - Servisna Zona busstop ligt op een klein stukje lopen van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Apartmani Mihajlovic Herceg Novi

    Apartmani Mihajlovic heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Buitenkant foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Kamer foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Wastafels foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Andere info foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Kamer foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Kamer foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Bedden foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Kamer foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Wastafels foto
    Studio Appartement

    Grootte: 27 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Keuken foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Kamer foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Keuken foto Apartmani Mihajlovic Herceg Novi Toiletten foto
    Studio Appartement

    Grootte: 27 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartmani Mihajlovic Herceg Novi

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartmani Mihajlovic Herceg Novi

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmani Mihajlovic Herceg Novi